.

 

שיטת קיו באלאנס להכשרת
מטפלים עם יתרון טיפולי מדהים!

 

האם גם היית רוצה?

להסיר את החומות ולחזור להרגיש

כל חיי עצרתי את הרגשות שלי. לא ידעתי לבכות. בקורס הצלחתי להוריד את החומות ופשוט להתחיל להרגיש!

צילה כהן

כלים שלא מצאתי בקורסים אחרים

קיבלתי כלים להגיע למקום הכי עמוק של המטופל. אני עוסקת הרבה שנים בתחומים הטיפוליים והקורס הזה נתן משהו שבקורסים אחרים לא מצאתי- עבודה עם ארבעת הרבדים. 

דבורה  אסייג

מגשימה את היעוד שלי

עברתי תהליכים שעזרו לי לפרות דברים בחיים שלי. אני מרגישה אדם חדש- עוצמתי ובטוח בעצמי. אני יודעת מה אני עושה ולאן אני הולכת וכעת אני פותחת קליניקה בשביל להגשים את היעוד שלי ולטפל באנשים.

גולדי אבן-עזרא

מה מקבלים בקורס?

לימוד הטכניקות, הכלים, הסודות והתהליכים לאימון מקצועי, עמוק ומהיר בשיטת "קיו-באלאנס" וכיצד להיות מנטור/ית מצליח/ה!

סימולציות והדגמות: הקורס אינו מתנהל בתיאוריה אלא בפרקטיקה. כדי להצליח כמאמן/ת ועל-מנת לתת לך את מירב הכלים והבטחון בהנחיה, מתקיימים תרגולים מעשיים וסימולציות. 
תהליכים אלה מאפשרים לך גם להעלות תכנים לאימון אישי בתרגול, ועל-ידי כך להפוך את חווייתת הלימוד לתהליך מקדם בחייך.

דמיון מודרך פעיל: לימוד הנחיית תהליכי עומק בשיטת "דמיון מודרך פעיל" וכניסה ללא-מודע, כולל תרגול מעשי.

הפעלת תדר האנרגיה המגנטית: לימוד כלים עוצמתיים מ"שיטת אומגה", להפעלת תדר אנרגיה עוצמתי המסייע לשחרר חסמים ולקדם את האימון כולו.

סטאז': בוגרי הקורס מקבלים משוב מקצועי על מפגשי האימון שלהם. כבוגר/ת הקורס תוכל/י להגיש דו"חות אימון וכן דו"חות הנחיה בדמיון מודרך ולקבל הסמכה משולבת.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

שם *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי *

אנחנו מתחייבים לא להשתמש בנתוני ההרשמה לשום שימוש מלבד זה המצויין למעלה.

אחריות מלאה!!!
אם לאחר 6 שיעורים של הקורס לא התחברת, קבל/י מאתנו החזר כספי מלא של יתרת שכר הלימוד ודמי הרישום, כך שהתשלום שלך הינו רק עבור המפגשים שבהם נכחת.

ראשוניות - עכשיו זה הזמן מכיוון שאת/ה תהיה/ תהיי בין הראשונים שיהיו מוסמכים לאמן בשיטת "קיו-באלאנס"  (זהו המחזור השני שיוצא לדרך...:-)

אם טיפול הוא היעוד שלך, חבל על כל יום שאינך ממש אותו. זה הזמן לתת לעולם את המתנה שאת/ה.

תנאים מיוחדים למצטרפים במחזור זה.

קצת עלי...

שלום, שמי אוריאלה פז-מורין, בשנים האחרונות הנחיתי למעלה מ- 50,000 איש בתהליכי הגשמה, ריפוי ושינוי בחיים. זה קרה לאחר הסבה מקצועית שעשיתי בעקבות גילוי ייעוד חיי (ממנהלת פרסום בחברת נדל"ן יוקרתית, למנטורית רוחנית ומנחה קבוצות וכנסים רבי-משתתפים).

אני רואה זאת כשליחות לסייע לכמה שיותר אנשים, בארץ ובעולם, להגשים את החלומות שלהם, לצאת מתקיעות וסבל, ולהיות מאושרים.

למדתי לדעת, מחיי האישיים ומתלמידיי, שזה אפשרי! 

את השיטה להכשרת מאמנים-מטפלים (קואצ'-תראפיסט) בתדר אומגה, אומגה קיו-באלאנס, פיתחתי מבלי שהתכוונתי: הנחיתי תהליכי עומק מיוחדים לאורך 17 שנה בקליניקה שלי, עם תוצאות מדהימות, אך מעולם לא חשבתי על כל אלה כקורס.

באחד הקורסים המתקדמים יותר שלי בשיטת אומגה, החלטתי להעניק לבוגרים תהליך אישי קצר וממוקד מול כל הקבוצה, בנושא שבו הם בוחרים. השתמשתי בכלים שאיתם הנחיתי במשך 17 שנה בקליניקה כך גיליתי שאפשר להשתמש בכלים אלה באופן מקוצר ולהגיע לאבחון מדוייק,  ולשחרור ושינוי

 בתהליך "לייזר" ממוקד ומהיר, שמאפשר תוצאות מדהימות, ובזמן קצר מהרגיל באופן משמעותי.

כלים אלה משלימים את העבודה האנרגטית בתדר של אומגה, ונכנסים לעומקם של הדפוסים המעכבים.

ההפתעה הגדולה היתה כשהתחלתי לעשות "תהליכי לייזר" מהירים (ומאד עמוקים..) מול קהל בכנסים שאני עורכת אחת לחודש, ולתדהמת כולנו גילינו שהאדם מגיע לתובנות ולמהפך בתוך דקות ספורות בלבד! לפעמים עד דמעות של התרגשות..

כשבאחד מקורסי אומגה השתתף זוג קולגות, וניגשו אלי בהפסקה בעיניים נוצצות לומר לי שבעצם יש "שיטה" נוספת שאני מלמדת בתוך אומגה, בלי לשים לב, זה היה בשבילי סימן מובהק לצאת לדרך.

וכך, עם כל ההתרגשות של מי שכבר חווה איתי את התהליכים האלה, החלטתי לפתח את הידע והכלים לשיטה מוסדרת, שאותה אני יכולה להנחיל לאחרים, כך שיוכלו לסייע לעצמם ולאחרים.


לכן, אם יש לך רצון להגיע לאבחון מדוייק ולתוצאות מהירות ויסודיות עבור המתאמנים שלך, או עבור עצמך, כדאי לך להשאיר פרטים ולהצטרף לקורס הייחודי הזה!

באמצעות השיטה- אפשר להגיע כבר בתוך כמה דקות לזיהוי ולשינוי כל-כך גדולים ולשחרר חסמים של שנים, בדרך שמדהימה אפילו את הקהל הצופה בהדגמה על הבמה

תראו איך זה קורה...

מחכים לך באהבה,
אוריאלה פז-מורין וצוות אומגה

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.